Jaroslav Zamazal - Veris - Zátiší se džbánem

Olej na kartonu, 56x73 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78939. Zátiší se džbánem
Dražba ukončena:29.06.2022 21:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč