Jaroslav Zamazal - Veris - Sedící muž

Olej na kartonu, 54x44 cm. Signováno vpravo dole Xier. Rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

38106. Sedící muž
Dražba ukončena:28.11.2019 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč