Jaroslav Píša Troski - Soubor 5-ti koláží, kreseb a tisků

Rozměry od 61x32 cm do 45x63 cm. Signováno Jara Píša Troski. Volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1951 – 2000

42879. Soubor 5-ti koláží, kreseb a tisků
Dražba ukončena:15.04.2020 19:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč