Jaroslava Solovjevová - Domy na předměstí

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo dole J. Solovjevová, rám.

1926, Praha

2337. Domy na předměstí
Dražba ukončena:27.05.2015 21:45:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč