Jaroslava Solovjevová - Komíny

Olej na sololitu, 23x29 cm, signováno vlevo dole J. Solovjevová, rám.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

2717. Komíny
Dražba ukončena:30.09.2015 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč