Jaroslava Solovjevová - Praha - Libeň

Olej na plátně, 70x80 cm, signováno vpravo dole J. Solovjevová 79, olištováno.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

2681. Praha - Libeň
Dražba ukončena:30.09.2015 19:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč