Jaroslava Solovjevová - Stará Paříž

Olej na plátně, 80x90 cm, signováno vlevo dole J. Solovjevová, olištováno.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

6032. Stará Paříž
Dražba ukončena:26.10.2016 22:17:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:42 000 Kč