Jaroslava Truhlářová - Spěváková

53251. Maminka s dítětem

popis: Dřevořezba, 23x84 cm. Signováno vpravo dole J. Truhlíková.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:46:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč