Jaroslava Truhlářová - Spěváková - Maminka s dítětem

Dřevořezba, 23x84 cm. Signováno vpravo dole J. Truhlíková.

Pozn.: Mírně poškozeno.

53251. Maminka s dítětem
Dražba ukončena:09.12.2020 21:46:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč