Obecný kov, dřevo, kůže, kost. 80 cm, Neznačeno.
Stav: Mírně poškozeno.
Pozn.: Čepel zdobena geometrickými ornamenty a arabským písmem. Rukojeť s mosaznými prvky, vykládaná korálem. Pochva.
Nejdelší strana: 80 cm