.. - Jatagan

Obecný kov, dřevo, kůže, kost. 80 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Čepel zdobena geometrickými ornamenty a arabským písmem. Rukojeť s mosaznými prvky, vykládaná korálem. Pochva.

Nejdelší strana: 80 cm

..
114145. Jatagan
Dražba ukončena:24.04.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč