J.E. Blažek - Pohled na Hradčany

Olej na kartonu, 35x43 cm, signováno vpravo dole, rám.

1077. Pohled na Hradčany
Dražba ukončena:26.03.2014 21:34:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč