Jean Charles de Folard - Soubor 2 mědirytin - Prak a Plán bojové sestavy

1. Corbeau démolisseur - Plan XII - 18x15 cm, nesignováno, volný list.
2. Retranchement dans la Defense et Passage - 18x15 cm, nesignováno, volný list.

Pozn.: Papíry poškozeny.

12007. Soubor 2 mědirytin - Prak a Plán bojové sestavy
Dražba ukončena:29.06.2017 20:09:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 23.06.2017 0:14:55 457