Ječmínek Jakub - Alchymie forem

Akryl na plátně, 60x100 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Pozn.: Obraz je přímo z ateliéru autora.

certifikát
Ječmínek Jakub
154530. Alchymie forem
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč