Jenö Szepesi Kuszka - Stromy u rybníka

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Szepesi Kuzska Jenö. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1945
Maďarský malíř.

36645. Stromy u rybníka
Dražba ukončena:30.10.2019 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč