Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole Szepesi Kuszka Jeno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1885 - 1945 Maďarský malíř.