Jenö Szepesi Kuszka - U horského jezera

Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole Szepesi Kuszka Jeno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1885 - 1945
Maďarský malíř.

81085. U horského jezera
Dražba ukončena:27.07.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč