Mědirytina, 50x37 cm, 17. století, volný list nalepený na čtvrtce. Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1570 – 1629 Nejvýznamnější grafik rudolfinského dvora, pocházel z rodiny významných antverpských rytců Sadelerů.