Jiljí Sadeler - Výjev z Bible

Mědirytina, 50x37 cm, 17. století, volný list nalepený na čtvrtce.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1570 – 1629
Nejvýznamnější grafik rudolfinského dvora, pocházel z rodiny významných antverpských rytců Sadelerů.

12909. Výjev z Bible
Dražba ukončena:11.10.2017 19:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč