Jiljí Sadeler - Život svatých

Mědirytina, 17x20 cm. Signováno v tisku Sadeler. Rám, pasparta, sklo. Přelom 16. a 17. stol.

o autorovi: 1570 – 1629
Nejvýznamnější grafik rudolfinského dvora, pocházel z rodiny významných antverpských rytců Sadelerů.

62866. Život svatých
Dražba ukončena:11.08.2021 21:32:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč