Jindra Husáriková - Nevěsta

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole J. Husáriková 79. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

20240. Nevěsta
Dražba ukončena:30.05.2018 19:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:39 000 Kč