Jaromír Jindra - Jiráskovo náměstí

Tempera, 45x90 cm, signováno vlevo dole Jindra 68, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

4806. Jiráskovo náměstí
Dražba ukončena:26.05.2016 19:14:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč