Jindra Husáriková

36446. Adam a Eva

popis: Pastel, 48x40 cm. Signováno vpravo dole J. Husáriková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931- Trmice
Studovala na Státní keramické škole v Teplicích a na umělecko průmyslové škole v Praze. Věnuje se především malbě. Její obrazy jsou zážitky, vize a příběhy baladické, mytologické. Neméně důležitá je i grotesknost vidin, které předvádí. V malbách olejem často do hotové malby zasahuje ještě nožem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč