Jindra Husáriková - Ženy a kůň

Akvarel, 30x44 cm. Signováno pod paspartou Husáriková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

36595. Ženy a kůň
Dražba ukončena:30.10.2019 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč