Jindřich Bubeníček - Bohaté zátiší

Olej na kartonu, 53x65 cm. Signováno vpravo dole Jindř. Bubeníček 1933. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

25014. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:28.11.2018 20:34:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč