Jindřich Bubeníček - Kopcovitá krajina

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vpravo dole J. Bubeníček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

8731. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:29.03.2017 20:20:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč