Jindřich Bubeníček - Kvetoucí strom

Olej na plátně fixovaný na překližce, 30x34 cm. Signováno vpravo dole J. Bubeníček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

36562. Kvetoucí strom
Dražba ukončena:30.10.2019 20:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč