Jindřich Bubeníček - Léto na vsi

Akvarel, 44x55 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Bubeníček 1926. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

27197. Léto na vsi
Dražba ukončena:30.01.2019 21:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč