Jindřich Bubeníček - Na břehu

Akvarel, 43x31 cm. Signováno vpravo dole Jindř. Bubeníček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

308064. Na břehu
Dražba ukončena:26.03.2021 20:17:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč