Jindřich Bubeníček - Na řece

Akvarel na papíře, 37x45 cm, signováno vlevo dole Jindř. Bubeníček, rám, zaskleno.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

8903. Na řece
Dražba ukončena:30.03.2017 19:26:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč