Jindřich Bubeníček - Párové obrazy: Ve vesnici a Na poli

Kombinované techniky, 11x7 cm. Signovány vlevo dole Jindř. Bubeníček. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

32273. Párové obrazy: Ve vesnici a Na poli
Dražba ukončena:29.05.2019 18:39:54
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč