Jindřich Bubeníček - Polní práce

Olej na kartonu, 23x17 cm. Signováno vlevo dole Bubeníček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

46455. Polní práce
Dražba ukončena:25.06.2020 20:08:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč