Jindřich Bubeníček - Rákosí u rybníku

Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vpravo dole Bubeníček Jin. 29. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

76320. Rákosí u rybníku
Dražba ukončena:24.04.2022 20:18:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč