Jindřich Bubeníček

25398. Stavení v krajině

popis: Olej na kartonu, 45x53 cm. Signováno vpravo dole J. Bubeníček. Rám, sklo.

o autorovi: 1856 - 1935

dražba ukončena: 29.11.2018 22:12:16

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč