Jindřich Bubeníček - Tábor

Akvarel, 56x45 cm. Signováno vpravo dole Jindř. Bubeníček 1931. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

35359. Tábor
Dražba ukončena:26.09.2019 21:00:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč