Jindřich Bubeníček

303615. Ve starém Táboře

popis: Akvarel, 23x34 cm. Signováno vpravo dole Jindř. Bubeníček. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

dražba ukončena: 14.02.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč