Jindřich Bubeníček - Zasněžená skála

Olej na kartonu, 32x42 cm, signováno vpravo dole Jindř. Bubeníček, rám.

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

12098. Zasněžená skála
Dražba ukončena:29.06.2017 22:09:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč