Jindřich Bubeníček

12098. Zasněžená skála

popis: Olej na kartonu, 32x42 cm, signováno vpravo dole Jindř. Bubeníček, rám.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:09:52

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč