Jindřich Fürst - Břízy na louce

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Fürst 1926. Rám.

o autorovi: 1873-1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

302108. Břízy na louce
Dražba ukončena:12.11.2019 20:11:27
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč