Jindřich Fürst

63471. Kamenný most přes řeku

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x36 cm. Signováno vpravo dole J. Fürst. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.

o autorovi: 1873 - 1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč