Jindřich Fürst - Letní řeka

Olej na sololitu, 47x29 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba v krajích poškozena.

Pozn.: Vzadu přípis ověření pravosti PhDr. Michaela Zachaře.

o autorovi: 1873-1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

59963. Letní řeka
Dražba ukončena:27.05.2021 19:23:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč