Olej na plátně fixováném na kartonu, 28x34 cm. Signováno vpravo dole Fürst. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Signatura zdvojena autorem.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1873-1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.