Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x44 cm. Signováno vpravo dole Fürst. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1873-1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.