Jindřich Fürst - Zimní chaloupky

Olej na kartonu, 34x38 cm. Signováno vpravo dole Fürst. Rám.

o autorovi: 1873-1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

24030. Zimní chaloupky
Dražba ukončena:01.11.2018 22:43:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:30 000 Kč