Jindřich Halabala

53232. Dětský nábytek: Stůl, křeslo a pohovka

popis: Výška pohovky: 12 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:37:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč