Jindřich Halabala

53232. Dětský nábytek: Stůl, křeslo a pohovka

popis: Výška pohovky: 12 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč