Jindřich Halabala - Dětský nábytek: Stůl, křeslo a pohovka

Výška pohovky: 12 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

53232. Dětský nábytek: Stůl, křeslo a pohovka
Dražba ukončena:09.12.2020 20:37:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč