Jindřich Hegr - Strom Pepíka Jadrných

Olej na sololitu, 79x58 cm, signováno vpravo dole, rám.

1933, Svratouch u Hlinska
Student UMPRUM v Praze (1949-1950) a AVU (1950-1955; prof. V. Rada). Jeho raná tvorba zahrnovala zejména pražské a ostravské motivy. Od poloviny šedesátých let se věnoval výhradně krajinářství; konkrétně oblasti rodné Vysočiny. Okrajově tvořil zátiší a také obrazy zachycující pohledy do interiérů chalup z Vysočiny.

1743. Strom Pepíka Jadrných
Dražba ukončena:27.11.2014 20:13:43
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč