Jindřich Hegr - Voranice s lesíkem

Olej na sololitu, 48x65 cm, signováno vpravo dole, rám.

1401. Voranice s lesíkem
Dražba ukončena:24.09.2014 21:10:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč