Jindřich Hegr - Želivský klášter

Olej na sololitu, 57x65 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Vzadu štítek. Několikrát vystaveno. Obraz pochází z rodiny autora.

1933 Svratouch u Hlinska
Žák prof. V Rady na pražské AVU. Využívá tematiku krajiny rodné Vysočiny, zpracovává ji do poetických kompozic. Maloval také zátiší a pohledy do interiérů chalup z Vysočiny. Člen Umělecké besedy.

906. Želivský klášter
Dražba ukončena:29.01.2014 14:56:04
Vyvolávací cena:28 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč

28 000 Kč 29.01.2014 14:56:04 157