Jindřich Hegr - Hřbitov na Březinách

Olej na sololitu, 47x64 cm. Signováno vpravo dole J. Hegr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

94957. Hřbitov na Březinách
Dražba ukončena:01.06.2023 22:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč