Jindřich Hegr - Kytička s holubem

Olej na sololitu, 46x32, signováno vlevo dole J. Hegr, rám.

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

10246. Kytička s holubem
Dražba ukončena:27.04.2017 21:27:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč