Jindřich Hegr - Letní strom

Olej na sololitu, 64x49 cm. Signováno vpravo dole J. Hegr. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

93138. Letní strom
Dražba ukončena:26.04.2023 23:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč