Jindřich Hegr - Most

Kresba-kombinovaná technika, 33x45 cm.Signováno vpravo dole Hegr. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

40617. Most
Dražba ukončena:12.02.2020 21:58:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč