Jindřich Hegr - Most v Českém ráji

Olej na kartonu, 46x56 cm. Signováno vpravo dole J.Hegr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

42337. Most v Českém ráji
Dražba ukončena:25.03.2020 22:04:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 100 Kč