Jindřich Hegr - Ve světničce

Olej na sololitu, 24x20 cm, signováno vlevo dole J. Hegr 73

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

14519. Ve světničce
Dražba ukončena:29.11.2017 18:59:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč