Jindřich Hegr - Vesnička na Českomoravské vrchovině

Kombinovaná technika, 15x20 cm. Signováno vpravo dole J. Hegr. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

25825. Vesnička na Českomoravské vrchovině
Dražba ukončena:12.12.2018 22:11:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč